دات نت نیوک

پروژه پیاده‌سازی و استقرار فرآیندهای معاونت هنری در وضعیت مطلوب

1398-1399

معاونت امور هنری در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های کلان خود در زمینه سیاست‌گذاری، هدایت، نظارت و حمایت جریان هنر در کشور و به منظور به‌کارگیری فناوری­ها و ابزارهای نوین مدیریتی و استفاده از فرصت­های محیطی خود، مبادرت به انجام پروژه‌های "مطالعات اجمالی برنامه راهبردی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" و "مطالعات مستندسازی و بهبود فرآیندهای معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" نموده است. 

مطالعات توسعه سامانه مدیریت پرونده‌های سازمان تعزیرات حکومتی (CMS)

1397

با توجه به روند رو به رشد فناوری و مواجه شدن با موضوعات جدید در حوزه تعزیرات حکومتی، بدیهی است نیازهای جدیدی پیش روی سازمان تعزیرات حکومتی قرار گرفته است. 

تحلیل و طراحی سامانه رسیدگی به تخلفات اداری

1395-1396

سامانه رسیدگی به تخلفات اداری تمامی فرآیند‌های اصلی، مدیریتی و پشتیبانی مرتبط با رسیدگی به تخلفات اداری را در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری، دفاتر هماهنگی و دبیرخانه هیأت عالی نظارت در بر می‌گیرد.

مطالعات اجمالی آسیب‌شناسی ساختار کلان حاکمیتی فرهنگ و هنر در کشور

1398-1399

مطالعات اجمالی آسیب‌شناسی ساختار کلان حاکمیتی فرهنگ و هنر در کشور به‌منظور شناسایی موضوعات و چالش‌های عمده در این حوزه و ارائه برخی پیشنهادهای کلی می‌پردازد.

مدل‌سازی و اصلاح فرآیند ثبت تأسیس شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری

1399

مدلسازی و اصلاح فرآیند ثبت تأسیس شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری بر پایه شناخت وضعیت موجود و با استفاده از ابزارهای مدیریت فرآیندهای کسب و کار، به بهبود و طراحی معماری فرآیندی در وضعیت مطلوب می‌پردازد.

RSS
soap2day